1996 Yılından bu yana Mersinde sigorta sektöründe faaliyet gösteren Hükümdar Sigorta, klasik acente anlayışından farklı olarak müşterilerini sigorta konusunda bilgilendirmek ve sigortalılara doğru poliçeler satmak adına çalışmalarını sürekli ve özverili bir şekilde sürdürmeyi ilke edinmiş bir sigorta acentesidir.
Sigorta sektöründeki 15 yılı askın tecrübemizi güvenilir,çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21.Yüzyıl sigortacılığını yapmak olan hedefimizle  sizlere hizmet vermek için yola çıktık.
Mersin Yeni Hal Kompleksindeki Merkezi ve Pozcu, Otogar, Metropol olmak üzere üç şubesi ile giderek büyüyen bir hizmet ağı mevcut olan acentemiz müşterilerine en hızlı  ve doğru şekilde hizmet sunma konusunda iddalıdır.
Hükümdar Sigorta olarak gerek internet üzerinden gerek telefon ile gerekse birebir müşteri ilişkileri ile piyasadaki en kapsamlı ve müşteri ihtiyaçlarına cevap veren poliçeyi en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile siz müşterilerimize sunmayı taahhüt ediyoruz.
Hükümdar Sigorta yalnızca poliçe satış anında değil satış sonrası 7 Gün 24 Saat müşterilerine hizmet vermekte ve en ufak bir hasar durumunda dahi bizzat hasar yerine intikal edip müşterilerine destek vermektedir.